ارسال سفارش

رویه های ارسال سفارش

از آنجایی که یکی از مهمترین رویکردهای لوستر سنتر ایجاد لذت خرید آنلاین برای مشتریان عزیز می باشد لذا روش های ارسال کالا به قرار زیر میباشند

هزینه ارسال به عهده مشتری میباشد.
ایام و مناسبت هایی(روز اول فروردین-تاسوعا و عاشورای حسینی-اربعین …) که منجر به تعطیلی مراکز حمل و نقل باشد جهت ارسال سفارش با مشتریان عزیز هماهنگی خواهد شد که در اولین روز کاری ارسال انجام خواهد شد. از آنجایی که ترافیک و حوادث غیر مترقبه قابل پیش بینی نمی باشد لذا مشتریان عزیز شایسته است که در بازه زمانی تعیین شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نمی باشد و هزینه ارسال مجدد به عهده مشتریست .

ارسال به شهرستان از طریق اتوبوس با تضمین خود شرکت ارسال میشود
از طریق تیپاکس با تضمین خود مشتری ارسال میشود.

نکات قابل ملاحظه در هنگام تحویل کالا:
1-به مشتریان عزیز اکیدا توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضا رسید تحویل کالا ،حتما کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت داده و در صورت مغایرت و شکستکی بدنه بجز حباب، کالا را تحویل نگرفته و با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.

2-در صورتیکه مشتری بدون رویت کالای سفارش داده شده ،کالا را از متصدی تحویل بگیرد و رسید تحویل کالا را امضا نماید بدیهیست به معنای تایید سفارش از سمت مشتری می باشد و در این صورت لوستر ملورین هیج گونه مسئولیتی در مورد کالا ندارد.

3-مشتریان عزیز باید در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبر ویا کارت ملی به همراه داشته باشند.

در تهران و مشهد و رشت وشهرهای حومه ارسال توسط پیک و آژانس انجام می شود.
و مونتاژ کار توسط نصاب حرفه ای قابل انجام است و هزینه نصب به عهده مشتری میباشد
ارسال به شهرهای دیگر به غیر از تهران مشهد رشت بسته به ماهیت محصول متفاوت است
-محصولاتی که ضریب شکستگی آنها بالاست معمولا از طریق ترمینال ارسال می شود
محصولاتی که از حجم بالاتر و ضریب شکستگی پایین تری برخوردارند از طریق باربری ارسال میشود
چنانچه محصول توسط پست تیپاکس ارسال شده باشد،به آدرس ثبت شده توسط مشتری خواهد رفت، اما چنانچه توسط ترمینال و باربری عمل ارسال صورت گرفته باشد، محصول مشتری به انبار مربوط به باربری و یا تعاونی شهر مشتری می رود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *